Dresy

Aktivujte všetky cyklistické sily vo vás! S X-BIONIC® TRICK® 4.0 BIKE ZIP SHIRT SH SL MEN budete neustále pristupovať k väčšiemu množstvu energie ako kedykoľvek predtým.

Tento cyklistický dres z novej generácie X-BIONIC® 4.0 je vybavený jedinečnou patentovanou technológiou TRICK®, ktorá prináša revolúciu v termoregulácii vášho tela.
Izolačný pás pozdĺž chrbtice aktivuje produkciu potenia ešte pred tým ako sa telo začne prehrievať. Otepľovanie tejto zóny môže očividne oklamať celé telo tak, že začne produkovať pot skôr. Špeciálny dizajn dresu prostredníctvom kapilárnych síl prepravuje pot na miesta, ktoré sú obzvlášť potrebné na chladenie.
Odparovanie tohto potu vám potom pomôže udržať optimálnu teplotu, zatiaľ čo inak sa potíte iba vtedy, keď sa už začínate prehrievať.

Inovatívny „Dolphin Rider Neck“ zaisťuje dokonalé prispôsobenie dresu k telu čím zabezpečuje pohodlnejší pocit pri jazde na bicykli aj pi dlhších výjazdov.
Integrované manžety „Flexor“ umiestnené na ramenách zabraňujú nežiadúcemu vyhŕňaniu rukávov počas pohybu.
Vylepšená technologická výhoda systému ThermoSyphon® je nástupcom legendárneho patentovaného systému 3D Bionic Sphere®, ktorá optimalizuje riadenie termoregulácie pokožky prostredníctvom veľkých 3D zón. Ponúka výrazne väčšiu hustotu a väčšiu účinnosť ako jeho predchodca vďaka novej hustejšej tkanine v technológii Retina® s ultra vysokým rozlíšením.

ZLOŽENIE:
92% POLYAMID
4% POLYPROPYLEN
4% ELASTAN